O nas

Witajcie!
Jeśli chcecie czuć się wyjątkowo w tak ważnym dla Was dniu to doskonale trafiliście. Jesteśmy młodym zespołem który stawia czoła najbardziej wygórowanym wymaganiom. Ofertę swoją kierujemy głównie do osób ceniących sobie jakość i indywidualne podejście do klienta. Jesteśmy od tego aby złamać zasady znane Wam z tradycyjnej fotografii ślubnej i pokazać  wszystko w sposób zaskakująco inny. Ogromną wagę przywiązujemy do wszystkich najdrobniejszych elementów, szczegółów, detali i drobiazgów. Łamiąc szablon staramy się przekazać Wam indywidualną koncepcję jaką dla Was przygotowujemy. Kategorycznie nie kopiujemy kogoś pomysłów a robimy wszystko, żeby to ktoś kopiował nasze :)
To co warto też podkreślić to to, że nie jesteśmy geniuszami Photoshopa a w swoich zdjęciach staramy zamierzony efekt uzyskać już podczas naciskania na spust a nie w efekcie długiego i żmudnego procesu post produkcyjnego. Wszelkie efekty rozmycia tła, wszelakiego barwnego oświetlenia uzyskujemy dzięki doskonałym jakościowo obiektywom i zdobytej wiedzy przez doświadczenie a nie kilku ruchom w programie graficznym. Wybór oprawy Waszych prac to stale urozmaicany wachlarz albumów, fotoalbumów, dodatków w postaci tłoczeń, grawerów i całej masie innych personalizacji abyście znowu czuli się wyjątkowo. Aby nawet forma prezentacji naszych prac była ściśle związana z Wami.
Jeśli więc podoba się Wam nasze przesłanie a co najważniejsze nasze zdjęcia i szukacie kogoś takiego jak my zapraszamy do kontaktu.
Dream White Studio ;)

No tags for this post.